Nový Datadisk

10. srpna 2009 v 20:12 | kerilka ☻
16.listopadu vyjde první datadisk od simsů trojek,je to bezva datadisk-přečtěte si sami:Společnost EA oznámila vývoj titulu The Sims™ 3 Cestovní horečka, prvního doplňku pro aktuálně nejprodávanější hru na platformách PC a MAC, The Sims 3. Jeho celosvětová distribuce k prodejcům je naplánována na 16. listopadu 2009. Již za pár měsíců se tak The Sims vydají na dobrodružnou výpravu po slavných místech světa!
"Vzhledem ke globálnímu úspěchu The Sims 3 jsme se rozhodli dopřát fanouškům dosud nejrozsáhlejší doplněk v historii The Sims," uvedl Scott Evans, generální manažer EA pro The Sims. "Hráči budou moci vzít své simíky na životní dobrodružnou výpravu a objevovat země za hranicemi Sunset Valley a Riverview, zaměřit jejich osudy novým směrem na různých místech světa, známých díky věhlasným turistickým destinacím, a nechat se unést herním příběhem s otevřeným koncem, v němž objeví krásy a taje Číny, Francie a Egypta."
Hráči se vůbec poprvé se svými simíky vydají na vybraná slavná místa naší planety, kde budou zažívat nová originální dobrodružství. Ať už se pustí do učení bojových umění v čínském Shang Simla, proniknou do tajů bohaté kultury a slavných památek na romantickém francouzském bulváru Champs Les Sims, nebo zapátrají v hlubinách starobylé hrobky na egyptském nalezišti Al Simhara, v každém případě se hráči vydají na cesty, které jejich hrdinům změní životy. Mohou na nich přijímat nové úkoly, za jejichž splnění získají přístup k tajným pokladům, naučí se novým dovednostem a využijí zajímavé osobní příležitosti. Také se setkají s dalšími simíky různých povah, poznají jejich kulturu a nové styly. Z cest si pak kromě svých nálezů přivezou i osobní fotografie, filmy a příběhy, o které se budou moci posléze podělit s celým světem. Kromě toho hráči navíc obdrží k verzi hry pro PC/MAC zdarma 1.000 SimBodů k onlinovému nákupu v The Sims 3 Store.
The Sims 3 Cestovní horečka vyjde počátkem roku 2010 pod značkou EA Mobile™ rovněž ve verzích pro současné mobilní telefony, iPhone™ a iPod touch®. Bude obsahovat přizpůsobený herní systém, jehož detaily budou zveřejněny v následujících měsících. Další informace o dostupnosti u jednotlivých operátorů a cenách všech her z produkce EA Mobile získáte na www.eamobile.com. V nejbližší době bude také představen exkluzivní obsah hry, který bude k dispozici ke stažení po zakoupení doplňku.
Více informací o The Sims 3 Cestovní horečka a The Sims 3 je k dispozici na www.thesims3.com nebo na česko-slovenské Facebook fan stránce, která má v současnosti již více než 22.000 fanoušků (http://www.facebook.com/thesims.czsk).

Zdroj:Tady
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama